Aktiekurser

Tab 1

Aktiekurser

Obligationskurser

Tab 1

Obligationskurser

Kurser fra Totalkredit finder du her.

Landbobank-aktien

Tab 1

Kurs på Ringkjøbing Landbobank aktien

Valutakurser på kontant valuta

Hentet fra Nationalbanken. Opdateret den 29. juli 2016.
ValutaerDit salgDit køb
Australien, Australske dollar, AUD483,16528,16
Brasilien, Brasilianske real, BRL180,89231,89
Bulgarien, Bulgarske lev, BGN368,31392,31
Canada, Canadiske dollar, CAD492,97532,97
EU, Euro, EUR733,72757,22
Egypten, Egyptiske pund, EGP65,3787,37
Filippinerne, Filippinske peso, PHP13,1915,69
Forenede Emirater, Forenede emirater dirham, AED175,20192,20
Hong Kong, Hongkong dollar, HKD81,2792,27
Indonesien, Indonesiske rupiah, IDR0,040,06
Israel, Israelske shekel, ILS166,08187,08
Japan, Japanske yen, JPY6,286,60
Kenya, Kenyanske shilling, KES5,907,40
Kina, Kinesiske yuan renminbi onshor, CNY93,63107,63
Kroatien, Kroatiske kuna, HRK93,33104,33
Kuwait, Kuwait dinarer, KWD2032,532392,53
Malaysia, Malaysiske ringgit, MYR152,49177,49
Mexico, Mexikanske peso, MXN31,3640,36
New Zealand, New zealandske dollar, NZD456,36502,36
Norge, Norske kroner, NOK75,2179,46
Polen, Polske zloty, PLN164,46178,96
Rumænien, Rumænske lei, RON142,52175,52
Rusland, Russiske rubel, RUB8,9811,28
Saudi-Arabien, Saudi arabisk riyal, SAR168,45188,45
Schweiz, Schweiziske franc, CHF677,18697,18
Singapore, Singapore dollar, SGD475,33511,33
Sri Lanka, Sri lanka rupee, LKR3,895,29
Storbritannien, Britiske pund, GBP866,18904,18
Sverige, Svenske kroner, SEK75,2478,99
Sydafrika, Sydafrikanske rand, ZAR42,2852,28
Sydkorea, Sydkoreanske won, KRW0,550,65
Taiwan, Taiwan dollar, TWD19,6722,97
Thailand, Thailandske baht, THB18,0119,71
Tjekkiet, Tjekkiske koruna, CZK27,0128,31
Tyrkiet, Tyrkiske lira, TRY207,85235,85
USA, Us dollar, USD656,74684,24
Ungarn, Ungarske forint, HUF2,282,53
Kontakt

Kontakt fonds- og udlandsafdelingen

Send os en mail eller ring direkte til fonds- og udlandsafdelingen på 7015 1166.

Kontakt os